KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929317
nr 1492 9317
Oidentifierad konstnär. Signerad, kor. Olja på duk, 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 34x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:31:35
23/9 21:47:15
100 kr
26/9 18:25:24
ABC-flickor (Lisa Larson)